Meditācijas

Meditācijas, iespējams, ir pats baudpilnākais pārmaiņu veids :)

Meditācijas ir kļuvušas par manas dzīves ierastu sastāvdaļu. Es nemitīgi iepazīstu jaunas meditatīvas tehnikas, ar kurām dāsni dalos. Redzu to kā patīkamu veidu sevis iepazīšanai un pārmaiņu uzsākšanai! Iespējams, ka tieši pēc kādas no meditācijām dalībnieka dzīvē sāksies tam vēlamās pārmaiņas! Aicinu ikvienu to izbaudīt! Piedāvaju izbaudīt gan Ošo prakses, gan budistu, gan K.G.Junga prakses, gan vienkāršu gulēšanu Koši zvanu un zvangas skaņās, gan izbaudīt dziedāšanas mediatīvo spēku- līdzīgi kā to dara Tezē klostera mūki, tikai mums daudz saprotamākā versijā. Vadu meditācijas kopš 2012.gada, organiski tās integrēju koučinga un apmācību procesos. Aktuālos meditāciju notikumus var atrast Facebook lapā Meditācijas ar Intu Santu.


Kāda veida meditācijas piedāvāju: 

Meditācija mērķa precizēšanai
30-60 minūšu individuāla nodarbība
klātienē vai attālinātā tiešsaistē

Savdabīga koučinga sesija mērķa precizēšanai. Noderīga gadījumos, kad nepieciešams iegūt pārliecību vai skaidrību par jau nodefinētā mērķa atbilstību šī brīža aktuālajām vajadzībām. Kad loģiskais prāts jau ir noguris no dažādo versiju cilāšanas, talkā var nākt neapzinātie resursi.

Cena- 35 eur

Gulēšana Koši zvanu skaņās
60-90 minūšu nodarbība

Dziļi atslābinoša meditācija, guļus stāvoklī, skanot Koši zvaniem (Koshi chimes) sniedz pilnīgas atpūtas sajūtu. Stundas gulēšana šajā meditācijā ir pielīdzināma vairāku stundu dziļam miegam. Īpaši piemērota darba dienas beigās.

 Cena- 35 eur


Trīs meditācijas pārmaiņām
60-90 minūšu nodarbība trīs nodarbību ciklā

Vizuāli virzītu meditāciju cikls, balstīts K.G. Junga pieejā. Šo meditāciju laikā iespējams iepazīt savu dzīves misiju, resursus tās īstenošanai un konkrētos tuvākā laika mērķus, savas misijas īstenošanas ceļā. 

Cena- aptuveni 150 eur/nodarbība ņemot vērā pasūtītāja specifiku un vajadzības. 
 
Meditācija grupā
60-90 minūšu nodarbība 

Meditācijas nodarbības pēc pieprasījuma nelielās grupās nodarbības ilgums 1-1.5h. Ko mēs tur darām? Elpojam dažādos veidos, reizēm klusējam, reizēm runājam, reizēm dziedam, reizēm zummmējam, reizēm sasprindzinām muskļus un atlaižam tos, reizēm kustamies dažādos veidos, sēžam vai guļam. Ir reizes, kad zīmējam un mācamies saprast, ko tad ir izdevies meditācijas laikā iegūt. Bet vienmēr meditāciju virsuzdevums ir mācīties būt par novērotāju: sevis, savas dzīves un savu dzīves notikumu novērotāju:)
 
Cena- pēc pieprasījuma
Brīvdabas meditācijas


90-120 minūšu nodarbība Aizputes apkārtnē

Visskaistākais veids, kā piedzīvot meditāciju, ir izbaudīt to dabā- svaigā gaisā. Ir iemēģinātas dažādas Aizputes apkārtnes vietas un vairākas atzītas par labām esam, lai iekārtotos uz paklājiņa (vai guļammaisā, ja darām to gada aukstajā laikā) un noķertu mieriņa sajūtu. Par tuvākajām brīvdabas meditācijām uzzināt var Facebook lapā Meditācijas ar Intu Santu.

Cena- pēc pieprasījuma

Izglītojošas nodarbības


20-120 minūšu nodarbības klātienē vai tiešsaistē

  1. "Savu iekšējo resursu atjaunošana"- 3 nodarbību cikls prasmju atjaunot pašam savus iekšējos resursus attīstīšanai
  2. "Izdegšana" -3 nodarbību cikls izdegšanas profilaksei un ātrajai palīdzībai krīzes situācijās.
Cena- aptuveni 200 eur/nodarbība ņemot vērā pasūtītāja specifiku un vajadzības. 
 
Ja vēlies šādas un līdzīgas ziņas saņemt savā epastā 1x mēnesī, pieraksties ziņu saņemšanai! Kā pirmo saņemsi "Lieliskās dzīves pirmo soļu" ideju un iespēju apkopojumu!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru