ceturtdiena, 2011. gada 8. decembris

Sapņi, kas piepildās- 1
Laiks ir viens labs mērinstruments. Šeit būs stāsts par tā izmantošanu mērīšanā atpakaļ (t.i. pagātnē). Bet tikpat labi tas varētu būt stāsts arī par mērīšanu uz priekšu (t.i. sapņošanu). 

2009.gada augusts. Skatos filmu, kur viens no skata pilnīgi normāls cilvēks stāsta par to, kā nolēmis visus savus sapņus piestiprināt pie viena dēļa un ik dienas uz to skatīties, ar domu tos materializēt savā dzīvē. Tad dzīve sagriezusies, viņam bijis jāpārceļas uz citu vietu un..dēli ar saviem sapņiem, kaut kur iepakotu, aizmirsis. Pēc vairākiem gadiem, kad viņa dēlēns izvilcis no aizmirstības šo brīnumu, abi konstatējuši, ka dzīvo TIEŠI tajā mājā, kura savulaik ir bijusi ielīmēta šajā sapņu dēlī. Wou! Pabrīnos.Un nospriežu, ka dzīvē jau visādas sakritības var būt.

2010.gada februārus. Kolēģis sarunas laikā izmet frāzi: “Kā? Tev nav sava vizualizācijas dēļa? Kā Tu vari dzīvot?” Paraustu plecus- varu…UN?

2010.gada augusts. Klausos, kā viena kolēģe ar mirdzumu acīs stāsta par to, kā vienu brīdi ņēmusi no sava vizualizācijas dēļa nost tās lietas, kuras ir piepildījušās.Un brīnījusies: Kā? Pa kuru laiku es tajā dēlī  biju iespraudisi jahtu?....Un dzīvē jahta notikusi…

2010.gada vasaras nogale. Es sēžu dārzā ar žurnālu kaudzi blakus un veidoju SAVU sapņu kartotēku. Jau zinu, ka manam vizualizācijas dēlim būs ieapaļš koka rāmis.

2010.gada rudens. Klīstu pa rāmju darbnīcām, antikvariātiem, uteņiem. Meklēju ieapaļu koka rāmi.Visi uz mani skatās kā uz nepilnīgu un mēģina piedāvāt risinājumu. Es zinu, ka tādu atradīšu.

2010. gada decembris, īsi pirms Ziemassvētkiem. Uzzinu, ka paziņas brauc  uz Talsiem- uz to feino skandināvu veco lietu veikaliņu. Piesakos līdzi ar domu par SAVU koka rāmi.Uz jautājumu: “Un Tu ceri ko tādu šeit atrast?” pat necenšos atbildēt. Zinu, ka atradīšu. Un tiešām- kokgriezumiem bagātais, ieapaļais jeb ovālais koka rāmis mani gaidīja vienā no Talsu pakalnu veikaliņiem kopā ar vīraka smaržu un Ziemassvētku sajūtu….
Laikam nav vērts teikt, ko es darīju TAJOS Ziemassvētkos…
Turpinājums sekos ;)

Ja arī Tev šķiet, ka laiks pirms un ap gadu miju ir tā vērts, lai izsapņotu savus sapņus, sazinies ar mani- es Tev piedāvāju koučinga sesiju sava ideālā gada izplānošanai! 

Iedomājies, kā tas būtu- veltīt pāris stundas tam, lai nākošā gadā sasniegtu….

KĀDUS SAPŅUS TU VĒLIES PIEPILDĪT NĀKOŠAJĀ GADĀ?


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru