otrdiena, 2012. gada 20. marts

Spēcīga apziņa kas Es esmu un ko varu izdarīt

Līgas Urtānes pieredzes stāsts

"Kočings ieviesa manā uztverē un dzīvē pārmaiņas. Uz šo brīdi problēmas vairs neuztveru kā kaut ko ārkārtēju un neuzveicamu, stājos pretī un cīnos. Attiecības ar līdzcilvēkiem šobrīd ir vieglāk veidot, saprotot, ka Es esmu personība un arī otrs cilvēks ir tik pat liela personība. Uzņemos daudz jaunu, interesantu lietu, kas man paplašina manu redzesloku. Noskaidroju savas dzīves prioritātes un sekoju tām, lai tās attīstās tā, kā uzskatu par pareizu."

Nodarbošanās: Nagu kopšanas speciāliste (šobrīd mājsaimniece)
Koučinga sesiju skaits: 6
Laika periods, kad notika koučinga sesijas: 02.02.2011.-06.04.2011.
Sākotnējais jautājums, ar kuru Līga griezās pie kouča? Tagad atskatoties uz to laiku, kad apmeklēju kočinga sesijas, saprotu ka galvenais, ko meklēju bija savs „Es” un tā nostiprināšana.
Kas bija visgrūtākais koučinga procesā? Atbildēt, atrast un sajust atbildes
Līgas reālais ieguvums: Spēcīga apziņa kas Es esmu un ko varu izdarīt

1 komentārs:

 1. Katru dienu kļuva par cīņu, kad uzzināju par mana vīra lietu. Es nevarēju ēst, gulēt, strādāt vai kaut ko darīt, nedomājot par to. Mūsu laulība bija uz sliekšņa beidzas, es varētu justies tā. Es nolēmu izmēģināt mīlas burvestību Dr. Obodo kad es atklāju savu informāciju tiešsaistē, un es sāku gaidīt, lai redzētu rezultātus.

  Mazāk nekā vienu dienu viņš pilnīgi mainīja savu attieksmi pret mani un pārtrauca lietu tajā pašā dienā.

  Paldies tik Tik Tik Tik daudz Dr. Obodo. Tu esi pārsteidzošs!!ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar Dr.Obodo via
  E-pasts : templeofanswer@hotmail.co.uk
  Whatsapp: +(234) 815 542548-1

  AtbildētDzēst