piektdiena, 2013. gada 22. februāris

Koučinga diena par attiecību tēmu tiek plaši apmeklētaRigaCoach organizētās koučinga dienas iegūst arvien lielāku popularitāti sabiedrībā. 20.februāra pasākums Riga Open Coaching – Ziema 2013, kas tika rīkots sadarbībā ar Riga Brain smadzeņu treniņu centru, noritējis veiksmīgi – klausītāju zāle bija aizpildīta.

Make your own slideshow at Animoto.

Februāris ir mīlestības mēnesis, tādēļ šajās atvērtajās koučinga dienās izaugsmes treneri aicināja runāt un pārdomāt attiecību tēmu.
Kas īsti ir attiecības? Kā tās veidojas? Kā tās uzturēt dzīvas? Un, galvenais, kāda ir katra cilvēka nozīme attiecību veidošanā? Kāda ir mana loma attiecību veidošanā ar cilvēkiem, kas man ir apkārt? Vai ir iespējams veidot attiecības pašam ar sevi? Šie bija galvenie jautājumi, kas tika iztirzāti pasākuma gaitā.
Ar savām zināšanām un arī personisko dzīves pieredzi dalījās tie cilvēki, kas parasti uzdot jautājumus – kouči jeb izaugsmes treneri. RigaCoach.lv dibinātājas Laila Zariņa, Elita Kazaine un Santa Leiboviča, kā izaugsmes treneres Dace Siliņa un Inta Santa.
Klausītājiem bija iespēja uzzināt kā praktiski ar koučinga metodēm iespējams uzlabot attiecības. Turklāt, pasākuma apmeklētājiem kouči sniedza iespēju „uz savas ādas” izbaudīt mazas, 20 minūšu ilgas mini koučsesijas – coachcompliment, kuru laikā katrs indivīds tika vests uz savu attiecību apzināšanos un to, kā tās padarīt labākas, tīrākas, patiesākas, sirsnīgākas un pilnīgākas.
Koučinga dienā valdīja pozitīva noskaņa, kas vieš cerības, ka nākošajās Riga Open Coaching atvērtajās dienās, apmeklētāju skaits tikai augs. Nākošais šāda tipa pasākums visticamāk norisināsies jau pēc pāris mēnešiem.


1 komentārs:

  1. Bija patiešām ļoti interesanti un vērtīgi, sirsnīgs paldies Intai un citām kouču meitenēm!

    AtbildētDzēst