pirmdiena, 2011. gada 21. novembris

Septiņi laimes elementiPasaulē visilglaicīgākais cilvēku dzīves pētījums (90 gadu garumā pētīti 814 cilvēku) , kurš veikts Hārvardas universitātes pieaugušo izpētes programmas paspārnē, ir atklājis 7 laimes elementus.

Vai ir kāds specifisks mīlestības, veselības un darba kokteilis, kas ļauj justies vairāk vai mazāk laimīgam?

Pētījuma autori atzīst, ka līdz pat savām mūža beigām Tu būsi LAIMĪGS un VESELS, ja par sevi varēsi teikt, ka esi:

1.....nesmēķētājs vai tas, kurš smēķēšanu atmetis agri.
2.....tas, kuram ir veselīgs svars.
3......tas, kurš ir dzīvojis stabilā laulībā.
4......tas, kurš ir nodarbojies ar fiziskām aktivitātēm.
5......tas, kam ir augstāka izglītība.
6......tas, kurš nav atkarīgs no alkohola.
7......tas, kura dzīves stilu var nodevēt par "pielāgojies" un "kopē".

Bet papildus visiem šiem elementiem pētījuma autori iesaka: veido sociālo tīklu sev apkārt! Draudzējies, mīli, ļauj mīlēt sevi un, sasniedzot sirmu vecumu, Tu būsi viens no laimīgākajiem pasaules cilvēkiem. To pierādā laimīgo un veselo cilvēku paziņu loks- tas ir vairāk vai mazāk plašs, kamēr nelaimīgo un slimo paziņu klāstā to ir maz, vai pavisam nemaz.

DRAUDZĒSIMIES?

Ieskaties sīkāk:

p.s. Pētījuma autori atzīst, ka ikviens var sevi mainīt. Ne vien jaunībā, bet arī vēlākos gados. Paskati sarakstu...ko esi gatavs mainīt Tu, lai  varētu teikt: ES ESMU LAIMĪGS!

p.p.s Pētījuma autoruprāt vissvarīgākā šī pētījuma atziņa: "Happiness equals Love" man lika aizdomāties...varbūt visas šīs te 7 atkarības (smēķēšana, pārmērīga ēšana, palaišanās slinkumā, alkoholisms vai citas atkarības, nevēlēšanās apgūt ko jaunu, šķendēšanās par dzīvi un vienpatība) rodas tad, kad NAV mīlestības?


1 komentārs:

 1. Labdien, es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību Pēc tam, kad jau vairākus gadus bijāt attiecībās ar vīru, viņš izcēlās ar mani, es darīju visu iespējamo, lai viņu atgrieztu, bet viss bija veltīgs, es gribēju viņu tik daudz, jo man bija mīlestība Viņam es lūdzu visu, es apsolīju, bet atteicās. Es paskaidroju savu problēmu savam draugam un viņa ierosināja, ka es drīzāk sazināšos ar pareizrakstības ritentiņu, kas varētu man palīdzēt izlikt burvestību, lai atgrieztu viņu, bet es esmu veids, kas nekad neticēja burvestībai, man nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, pa e-pastu nosūtīja pareizrakstības ritentiņu, un viņš man teica, ka nav problēmu, ka viss būs labi pirms trim dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms trīs dienām, viņš lika burvestību un pārsteidzoši otrajā dienā, tas bija ap plkst. Mans ex sauc mani, es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz zvanu un viss, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl par visu, kas noticis, ka viņš gribēja, lai es atgrieztos pie viņa, ka viņš mani ļoti mīl. Es biju tik laimīgs un devos pie viņa, ka mēs atkal dzīvojām kopā kopā. Kopš tā laika es esmu solījis, ka ikvienam, kam es zinu, ka viņiem ir attiecības problēma, es varētu palīdzēt šai personai, nosūtot viņu vienīgajam reālajam un spēcīgajam pareizrakstības ritentam, kurš man palīdzēja ar savu problēmu. e-pasts: babawalewiseman01@gmail.com varat viņam nosūtīt e-pastu, ja jums ir nepieciešama viņa palīdzība jūsu attiecībās vai citā lietā.

  Mīlestības burvestības
  Nopelniet labu naudu vai laimē loteriju.
  Panākt panākumus biznesā.
  Garīgās problēmas.
  Win tiesu.
  Meklējiet savu dzīves partneri.
  Iegūstiet labi apmaksātu darbu.
  Iegūstiet kontroli pār savu laulību.
  Saņemiet labumu un piesaistiet cilvēku piesaisti.
  Atgūstiet zaudēto naudu.
  Dziedē jūs par visām slimībām. gan ārstējami, gan neārstējami.
  Atrisiniet grūtniecības problēmas un svētī jūs ar bērniem utt.

  Sazinieties ar šo lielisko cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
  izmantojot babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  Paldies vēlāk

  AtbildētDzēst